HISENSE 100 inča 100DM66E 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 247 Operation
Šifra: 67005
734.990,00 din.
Crna
- + Količina
Štampaj
  • Tip
    • Tip:
    • Digital Signage Display
  • Ekran
    • Režim rada:
    • 247
    • Veličina ekrana:
    • 100 inča
    • Rezolucija:
    • 3.840 x 2.160
    • Tip ekrana:
    • VA LED
    • Tip panela:
    • VA
    • Pozadinsko osvetljenje:
    • Direct LED
    • Nativni kontrast:
    • Osvetljenje:
    • 500 nita
    • Odziv:
    • 8ms
    • Uglovi gledanja:
    • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
    • Vertikalno osvežavanje:
    • 60Hz
    • Paleta boja:
    • 1.07 milijardi boja
    • Ostalo:
    • Haze 25%, 90% of DCI-P3
  • Softver
    • Operativni sistem:
    • Android 11
    • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
    • VisionInfo (opciono)
  • Procesor Čipset
    • Procesor:
    • ARM Cortex A55
    • Grafički procesor:
    • ARM Mali G52
  • Memorija
    • RAM memorija:
    • 3GB
    • Unutrašnja memorija:
    • 32GB eMMC
  • Mreža
    • Wi-Fi:
    • Da
    • Bluetooth:
    • 5.1
    • Žična mreža (LAN):
    • Da
  • Priključci Slotovi
    • DisplayPort priključci:
    • 1x DisplayPort 1.2
    • HDMI priključci:
    • 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0
    • USB priključci:
    • 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB 3.0 (Tip A)
    • Audio izlaz:
    • 3.5mm
    • Ostali priključci Slotovi:
    • RJ-45, 1x RS-232
  • Audio
    • Zvučnici:
    • Ugrađeni
    • Snaga zvučnika:
    • 2x 15W
  • Fizičke karakteristike
    • Dodatne mogućnosti:
    • Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
    • Montiranje na zid:
    • VESA 600mm x 600mm